Strona główna / Samochód zastepczy

Samochód zastepczy

Wypadek?

Wypadek?! Kolizja?!

Sprawcą (winnym) jest inny uczestnik ruchu?

Masz prawo do bezpłatnego samochodu zastępczego!

Bezpłatny samochód zastępczy

Bezpłatny samochód zastępczy

Koszty wynajmu samochodu zastępczego pokrywa Towarzystwo Ubezpieczeniowe

My zajmujemy się formalnościami!

Czynsz miesięczny: zł netto

Zapytaj o ofertę! Szczegóły.

Twój samochód został uszkodzony z winy innego uczestnika ruchu? Nie możesz się nim poruszać? Pamiętaj - masz prawo zażądać samochodu zastępczego, którego koszt wynajmu zostanie pokryty przez ubezpieczyciela winowajcy kolizji.

Auto zastępcze bez problemu wynajmiesz w naszej wypożyczalni. Nie musisz się także martwić kosztami - nasi pracownicy za Ciebie załatwią wszystkie formalności związane z pokryciem kosztów przez firmę ubezpieczeniową, u której sprawca wypadku wykupił ubezpieczenie OC. Wynajem samochodów zastępczych jest przez nas kierowany do osób, których samochód uległy kolizji lub wypadkowi z winy innego uczestnika ruchu.

Jakie dokumenty należy dostarczyć do naszego przedsiębiorstwa, aby otrzymać samochód zastępczy?

  • Dokument, który będzie posiadał nr szkody/zgłoszenia.
  • Pismo, w którym będzie zawarta informacja, iż uszkodzony samochód naprawiany jest w serwisie posiadającym możliwość bezgotówkowego rozliczenia z ubezpieczenia sprawcy.
  • Oryginał lub kopię potwierdzoną za zgodność z oryginałem notatki policyjnej, z której jasno wynika, że osoba chcącą otrzymać samochód zastępczy, nie była sprawcą kolizji lub wypadku.
  • Kopię polisy.
  • Kopię prawa jazdy osób biorących udział w zdarzeniu.

Po okazaniu powyższych dokumentów, poszkodowany ma możliwość podpisania umowy najmu auta oraz umowy na cesję wypłaty odszkodowania. Zobowiązany jest również do upoważnienia wypożyczalni do możliwości kontaktu z ubezpieczalnią sprawcy.

Co daje wypożyczenie samochodu zastępczego?

Przede wszystkim poszkodowany ma możliwość posiadania auta do momentu zakończenia naprawy. Poza tym nie martwi się o rozliczenia z ubezpieczalnią - wszystkie formalności załatwia za niego nasza firma. Poszkodowany otrzymuje auto zaraz po kolizji, na wskazany przez niego adres.

Chcą Państwo poznać szczegóły? Zachęcamy do kontaktu.