Strona główna / Firma

Firma

Przedsiębiorstwo SEJA działa na rynku wynajmu samochodów już od ponad 17 lat. 

Nie spoczywamy na laurach - poza wynajmem długoterminowym samochodów, cały czas wzbogacamy naszą ofertę. Pozwalają nam na to - nie tylko zdobyte doświadczenie, ale także zmieniający się ciągle rynek i wymagający klienci. To właśnie dzięki Państwu dążymy do doskonałości. Klient i jego zadowolenie są bowiem dla nas najważniejsze. 

Długoterminowy wynajem samochodów oraz zarządzanie flotami, to nasza specjalność. Dlatego też możemy pochwalić się wieloma klientami, którzy współpracują z nami od lat. Ich zaufanie zdobyliśmy nie tylko wspomnianym wyżej doświadczeniem, ale przede wszystkim nowoczesnym sprzętem, który serwisowany jest w autoryzowanych warsztatach. 

Zadowolony klient, to sukces naszej firmy. Dlatego też proponujemy Państwu różne rozwiązania transportowe, które dopasowane są indywidualnie do Waszych potrzeb i stanowią alternatywę dla znanych na rynku - leasingu i kredytu na zakup floty. 

Wyróżniamy się spośród innych tym, że jesteśmy <em>wieloletnim partnerem</em>, który na każdym etapie współpracy służy radą i pomocą techniczną.

Z nami zajedziesz bardzo daleko!